Kompletné
riešenie pre
tvoj podcast

Priestor pre tvoj podcast a oveľa viac

Sme prvý slovenský podcastový hosting a efektívny nástroj na manažovanie podcastov. Pomôžeme ti zaregistrovať tvoj podcast na všetkých relevantných platformách ako Apple Podcasts, Google Podcasts alebo Spotify, zjednodušíme ti jeho distribúciu vložením do newslettra a to všetko z jednoduchej a prehľadnej konzoly.

Čo ti ponúkame

Prehľadné
a férové ceny

Neobmedzená
kapacita úložiska

Dizajnové
prehrávače

Jednoduchá
distribúcia

Pokročilé
štatistiky

Neobmedzené množstvo
prenesených dát

Na tvojom názore záleží

Naši zákazníci sú našou najdôležitejšou súčasťou.
Pripoj sa k nám a staň sa najhodnotnejším členom nášho tímu.
R

Patrik

VIA IURIS
Vocalio nám neuveriteľne pomohlo pri rozbiehaní podcastu. Užívateľské prostredie premysleli do najmenších detailov, takže my sme už pri jeho používaní premýšlať nemuseli. Upload epizód je veľmi jednoduchý a keď treba support, tak je rýchly a trpezlivý. Takýto servis sme u iného podcast hostingu nenašli.
K

Kevin

Plotpoint
Hosting sme začali využívať na distribúciu našich podcastov. Vďaka výbornej komunikácii s hostingovým tímom a spoľahlivosti môžeme tento hosting vrelo odporúčať.
I

Ivka

GD Identity
Veľmi jednoduché ovládanie, jasné a zreteľné vysvetlivky, ktoré človeka navedú na presne to, čo potrebuje. Vizuálne veľmi pekné a príjemné prostredie. Radosť v ňom pracovať!

Potrebuješ pomoc?

Vytvorenie prvého podcastu môže byť vcelku chaotické. Ničoho sa ale neboj, sme tu, aby sme ti pomohli. Ako prvé pozri sekciu s najčastejšími otázkami a k nebudeš vedieť vyriešiť svoj problém, môžeš nás kontaktovať priamo. Kedykoľvek ti radi pomôžeme.